Bine ati venit pe comunitatea MyBrute Romania. Aici poti afla ceea ce nu sti si mai mult de atat. INREGISTREAZA-TE!


Bine ati venit pe comunitatea MyBrute Romania. Aici poti afla ceea ce nu sti si mai mult de atat. INREGISTREAZA-TE!


Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 O adevarata teroare :))

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
codrutz11031994
Moderator
codrutz11031994


Mesaje : 1483
Varsta : 30
Localizare : Pitesti

O adevarata teroare :)) Empty
MesajSubiect: O adevarata teroare :))   O adevarata teroare :)) EmptyVin Oct 22, 2010 4:20 pm

daca vreti faceti si un pupil pe [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
Tequila
Brutal Legend
Brutal Legend
Tequila


Mesaje : 2433
Localizare : Suceava

O adevarata teroare :)) Empty
MesajSubiect: Re: O adevarata teroare :))   O adevarata teroare :)) EmptyVin Oct 22, 2010 10:12 pm

Ti-am facut dar fara xp. Nu mai am dinamic.
Sus In jos
codrutz11031994
Moderator
codrutz11031994


Mesaje : 1483
Varsta : 30
Localizare : Pitesti

O adevarata teroare :)) Empty
MesajSubiect: Re: O adevarata teroare :))   O adevarata teroare :)) EmptySam Oct 23, 2010 3:16 am

Andreitm89 a scris:
Ti-am facut dar fara xp. Nu mai am dinamic.
nu-i nimic...mersi mult O adevarata teroare :)) 809896
Sus In jos
ckl
Sword Swallower
Sword Swallower



Mesaje : 352
Varsta : 28
Localizare : acasa

O adevarata teroare :)) Empty
MesajSubiect: Re: O adevarata teroare :))   O adevarata teroare :)) EmptySam Oct 23, 2010 3:18 am

idem....1 pupil, 0 xp...
Sus In jos
Silent warior
Iron Fist
Iron Fist



Mesaje : 110
Varsta : 26
Localizare : Prahova

O adevarata teroare :)) Empty
MesajSubiect: Re: O adevarata teroare :))   O adevarata teroare :)) EmptySam Oct 23, 2010 3:21 am

1 pupil=0 exp
Trist
Sus In jos
ClynC
Berserk Soul
Berserk Soul
ClynC


Mesaje : 221
Varsta : 29
Localizare : Brasov

O adevarata teroare :)) Empty
MesajSubiect: Re: O adevarata teroare :))   O adevarata teroare :)) EmptySam Oct 23, 2010 5:22 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] nu stiu ce mi sa intamplat nu mai merge sa fac cu xp:|
Sus In jos
codrutz11031994
Moderator
codrutz11031994


Mesaje : 1483
Varsta : 30
Localizare : Pitesti

O adevarata teroare :)) Empty
MesajSubiect: Re: O adevarata teroare :))   O adevarata teroare :)) EmptyLun Oct 25, 2010 1:54 pm

ClynC a scris:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] nu stiu ce mi sa intamplat nu mai merge sa fac cu xp:|
nu-i nimic ca nu sunt cu xp...multumesc ca ati incercat
nu mai poti face pupili cu xp pentru ca ip-urile tale sunt deja folosite pe 2 brute in acelasi server O adevarata teroare :)) 809896
Sus In jos
Continut sponsorizat





O adevarata teroare :)) Empty
MesajSubiect: Re: O adevarata teroare :))   O adevarata teroare :)) Empty

Sus In jos
 
O adevarata teroare :))
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Bruta mea :: Dojo-ul-
Mergi direct la: