Bine ati venit pe comunitatea MyBrute Romania. Aici poti afla ceea ce nu sti si mai mult de atat. INREGISTREAZA-TE!


Bine ati venit pe comunitatea MyBrute Romania. Aici poti afla ceea ce nu sti si mai mult de atat. INREGISTREAZA-TE!


Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Ce ai vrea sa vezi in plus pe acest forum ?

In jos 
+5
Tequila
codrutz11031994
radu
Andy2112
toRqq
9 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
toRqq
Administrator
toRqq


Mesaje : 1003
Varsta : 31
Localizare : Craiova

Ce ai vrea sa vezi in plus pe acest forum ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Ce ai vrea sa vezi in plus pe acest forum ?   Ce ai vrea sa vezi in plus pe acest forum ? - Pagina 2 EmptyDum Aug 22, 2010 6:00 pm

Rezumarea primului mesaj :

Ai vreo idee pentru forum?
Crezi ca poti schimba ceva in bine?
Nu iti place ceva la forum?

Posteaza aici!
Sus In jos

AutorMesaj
ckl
Sword Swallower
Sword Swallower



Mesaje : 352
Varsta : 28
Localizare : acasa

Ce ai vrea sa vezi in plus pe acest forum ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai vrea sa vezi in plus pe acest forum ?   Ce ai vrea sa vezi in plus pe acest forum ? - Pagina 2 EmptyVin Oct 15, 2010 5:55 pm

ClynC a scris:
codrutz11031994 a scris:
bine ar fi ca incepatorii sa nu poata posta la dojo decat daca au minim 100 de mesaje, pentru ca multi se inscriu pe forum doar sa primeasca pupili degeaba si nici macar nu se prezinta
astept pareri Ce ai vrea sa vezi in plus pe acest forum ? - Pagina 2 809896

Sunt de acord!

si eu lafel


si inca o propunere: in stanga forumului sa apara o lista cu toate subiectele, in ordinea ultimelor mesaje
nu stiu daca intelegeti, o sa vb cu torqq sau altcnv pe mess sa ii arat un forum pe care e asa.... nu pun aici sa nu fac reclama
Sus In jos
Tequila
Brutal Legend
Brutal Legend
Tequila


Mesaje : 2433
Localizare : Suceava

Ce ai vrea sa vezi in plus pe acest forum ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai vrea sa vezi in plus pe acest forum ?   Ce ai vrea sa vezi in plus pe acest forum ? - Pagina 2 EmptyVin Oct 15, 2010 8:04 pm

O sa incerc sa fac asta cu dojo. Ckl, da-mi pm cu forumul si sa vad cum este! Wink
Sus In jos
Silent warior
Iron Fist
Iron Fist



Mesaje : 110
Varsta : 26
Localizare : Prahova

Ce ai vrea sa vezi in plus pe acest forum ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai vrea sa vezi in plus pe acest forum ?   Ce ai vrea sa vezi in plus pe acest forum ? - Pagina 2 EmptySam Oct 23, 2010 2:18 am

ma scuzati vreau sa fac si eu o sugestie cu chatul,nush ce parere aveti voi de el dar cred ca are merge si un CHATBOX de la xat.Mi se pare mai usor de folosit si cu mai multe posibilitati.Exista un owner la chat avand care putea sal modereze cum vrea(change background,etc..),moderatori sa baneze,kick etc.Odata ce useri noi intra pe chat sunt vizitatori(culoare verde) iar apoi pot fi facuti de moderatori(alb) sau owner(galben) membru:).
Are si destule emoticoane ''diferite''. E doar o sugestie,nu imi luati gatul:0:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
ClynC
Berserk Soul
Berserk Soul
ClynC


Mesaje : 221
Varsta : 29
Localizare : Brasov

Ce ai vrea sa vezi in plus pe acest forum ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai vrea sa vezi in plus pe acest forum ?   Ce ai vrea sa vezi in plus pe acest forum ? - Pagina 2 EmptySam Oct 23, 2010 5:19 pm

Silent warior a scris:
ma scuzati vreau sa fac si eu o sugestie cu chatul,nush ce parere aveti voi de el dar cred ca are merge si un CHATBOX de la xat.Mi se pare mai usor de folosit si cu mai multe posibilitati.Exista un owner la chat avand care putea sal modereze cum vrea(change background,etc..),moderatori sa baneze,kick etc.Odata ce useri noi intra pe chat sunt vizitatori(culoare verde) iar apoi pot fi facuti de moderatori(alb) sau owner(galben) membru:).
Are si destule emoticoane ''diferite''. E doar o sugestie,nu imi luati gatul:0:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Pot face eu un grup daca vreti...sa apara numai chatul nu si reclamele..si mi se pare ca arata si cat de activ esti pe acel chat(asta numai stiu sigur)
Sus In jos
SLS
Padawan
Padawan



Mesaje : 13
Varsta : 37
Localizare : Brasov

Ce ai vrea sa vezi in plus pe acest forum ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai vrea sa vezi in plus pe acest forum ?   Ce ai vrea sa vezi in plus pe acest forum ? - Pagina 2 EmptyMier Aug 10, 2011 7:01 pm

Am mai postat pe undeva dar asta e imi asum greseala si mai scriu inca odata:
Una din sugestiile mele ar fi legata de culoarea si paloarea culorii caracterelor
cu care se scrie pe forum...
Banuiesc ca se doreste sa se atraga lumea nu sa se respinga datorita durerii ochilor expusi
la un stil de scris incetosat si poate cu un numar mai mare dar ultimul aspect fiind mai putin important!

Va multumesc ca mi-ati oferit posibilitatea sa propun ceva pentru inceput pentru imbunatatirea forumului!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ce ai vrea sa vezi in plus pe acest forum ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai vrea sa vezi in plus pe acest forum ?   Ce ai vrea sa vezi in plus pe acest forum ? - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Ce ai vrea sa vezi in plus pe acest forum ?
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Ce culoare preferi la un forum/site?
» Regulament forum
» Forum in constructie
» Tema Secunda Forum
» Contact Mybrute Forum

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Forum & Zona administrativă :: Cutia cu sugestii & Sondaje-
Mergi direct la: