Bine ati venit pe comunitatea MyBrute Romania. Aici poti afla ceea ce nu sti si mai mult de atat. INREGISTREAZA-TE!


Bine ati venit pe comunitatea MyBrute Romania. Aici poti afla ceea ce nu sti si mai mult de atat. INREGISTREAZA-TE!


Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Pentru toti colectorii de pupils!!!

In jos 
+4
Tequila
S33K3r
BeRyLa
Wolfy910
8 participanți
AutorMesaj
Wolfy910
Padawan
Padawan
Wolfy910


Mesaje : 2
Localizare : Acasa

Pentru toti colectorii de pupils!!! Empty
MesajSubiect: Pentru toti colectorii de pupils!!!   Pentru toti colectorii de pupils!!! EmptyMier Mai 26, 2010 9:33 pm

Salut...Sunt un colector de pupils si vreau pupils nu numai pentru experienta ci si pentru dorinta de a avea multe!!! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Sentimentul nu pot sa-l explic, dar la mai multi ne place sa le colectam... asa ca te rog fa un pupil la linkul de mai jos [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
BeRyLa
Hemogoblin
Hemogoblin
BeRyLa


Mesaje : 262
Varsta : 32
Localizare : TARGOVISTE

Pentru toti colectorii de pupils!!! Empty
MesajSubiect: Re: Pentru toti colectorii de pupils!!!   Pentru toti colectorii de pupils!!! EmptyJoi Mai 27, 2010 12:46 am

tiam facut una Pentru toti colectorii de pupils!!! 809896
Sus In jos
S33K3r
Dentist of Chaos
Dentist of Chaos
S33K3r


Mesaje : 519
Varsta : 30
Localizare : Craiova

Pentru toti colectorii de pupils!!! Empty
MesajSubiect: Re: Pentru toti colectorii de pupils!!!   Pentru toti colectorii de pupils!!! EmptyJoi Mai 27, 2010 1:47 am

ti-am facut si eu una

parola 12345


S33k3r, fara dublu post!
Sus In jos
Tequila
Brutal Legend
Brutal Legend
Tequila


Mesaje : 2433
Localizare : Suceava

Pentru toti colectorii de pupils!!! Empty
MesajSubiect: Re: Pentru toti colectorii de pupils!!!   Pentru toti colectorii de pupils!!! EmptyJoi Mai 27, 2010 1:50 am

I-ati facut dar fara xp [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] , dar, gestul conteaza [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
S33K3r
Dentist of Chaos
Dentist of Chaos
S33K3r


Mesaje : 519
Varsta : 30
Localizare : Craiova

Pentru toti colectorii de pupils!!! Empty
MesajSubiect: Re: Pentru toti colectorii de pupils!!!   Pentru toti colectorii de pupils!!! EmptyJoi Mai 27, 2010 1:55 am

andreitm89 a scris:
I-ati facut dar fara xp [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] , dar, gestul conteaza [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

a zis ca nu conteaza...
Sus In jos
Tequila
Brutal Legend
Brutal Legend
Tequila


Mesaje : 2433
Localizare : Suceava

Pentru toti colectorii de pupils!!! Empty
MesajSubiect: Re: Pentru toti colectorii de pupils!!!   Pentru toti colectorii de pupils!!! EmptyJoi Mai 27, 2010 1:58 am

Nu am observat HaHaHa ....ai unu si de la mine [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
cs4psycho
Padawan
Padawan



Mesaje : 8

Pentru toti colectorii de pupils!!! Empty
MesajSubiect: Re: Pentru toti colectorii de pupils!!!   Pentru toti colectorii de pupils!!! EmptyMier Aug 25, 2010 3:11 am

Tiam facut o bruta LoveLabus1 lam ridicat la lvl 3 dar prefer sa pastrez bruta Love
Sus In jos
codrutz11031994
Moderator
codrutz11031994


Mesaje : 1483
Varsta : 30
Localizare : Pitesti

Pentru toti colectorii de pupils!!! Empty
MesajSubiect: Re: Pentru toti colectorii de pupils!!!   Pentru toti colectorii de pupils!!! EmptyMier Aug 25, 2010 6:48 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
si eu ti-am facut una Pentru toti colectorii de pupils!!! 809896
Sus In jos
ckl
Sword Swallower
Sword Swallower



Mesaje : 352
Varsta : 28
Localizare : acasa

Pentru toti colectorii de pupils!!! Empty
MesajSubiect: Re: Pentru toti colectorii de pupils!!!   Pentru toti colectorii de pupils!!! EmptyMier Aug 25, 2010 9:04 pm

ti-am facut si eu [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] dar fara xp Zambet

daca vrei, fa-mi si tu [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
Andy2112
Brutal Legend
Brutal Legend
Andy2112


Mesaje : 1207
Localizare : Pitesti

Pentru toti colectorii de pupils!!! Empty
MesajSubiect: Re: Pentru toti colectorii de pupils!!!   Pentru toti colectorii de pupils!!! EmptyMier Aug 25, 2010 9:11 pm

ti am facut da nu ti a dat exp Trist
Sus In jos
Tequila
Brutal Legend
Brutal Legend
Tequila


Mesaje : 2433
Localizare : Suceava

Pentru toti colectorii de pupils!!! Empty
MesajSubiect: Re: Pentru toti colectorii de pupils!!!   Pentru toti colectorii de pupils!!! EmptyMier Aug 25, 2010 9:21 pm

cu xp

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
Andy2112
Brutal Legend
Brutal Legend
Andy2112


Mesaje : 1207
Localizare : Pitesti

Pentru toti colectorii de pupils!!! Empty
MesajSubiect: Re: Pentru toti colectorii de pupils!!!   Pentru toti colectorii de pupils!!! EmptyMier Aug 25, 2010 9:23 pm

ti am facut si eu unu cu exp Pentru toti colectorii de pupils!!! 809896

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
Continut sponsorizat





Pentru toti colectorii de pupils!!! Empty
MesajSubiect: Re: Pentru toti colectorii de pupils!!!   Pentru toti colectorii de pupils!!! Empty

Sus In jos
 
Pentru toti colectorii de pupils!!!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Pupils
» Pupils plz
» Pupils?pls
» Pupils
» pupils

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Bruta mea :: Dojo-ul-
Mergi direct la: