Bine ati venit pe comunitatea MyBrute Romania. Aici poti afla ceea ce nu sti si mai mult de atat. INREGISTREAZA-TE!


Bine ati venit pe comunitatea MyBrute Romania. Aici poti afla ceea ce nu sti si mai mult de atat. INREGISTREAZA-TE!


Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Zona de vacanta a staff-ului

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Tequila
Brutal Legend
Brutal Legend
Tequila


Mesaje : 2433
Localizare : Suceava

Zona de vacanta a staff-ului Empty
MesajSubiect: Zona de vacanta a staff-ului   Zona de vacanta a staff-ului EmptyMar Mai 18, 2010 2:39 am

In acest topic membrii staffului vor posta perioada de absenta urmata de motiv !
Sus In jos
Tequila
Brutal Legend
Brutal Legend
Tequila


Mesaje : 2433
Localizare : Suceava

Zona de vacanta a staff-ului Empty
MesajSubiect: Re: Zona de vacanta a staff-ului   Zona de vacanta a staff-ului EmptyJoi Iun 10, 2010 5:40 pm

O sa lipsesc ceva timp, cateva zile, saptamani nu stiu sigur. Plec in vacanta si nu stiu daca o sa-mi iau laptop. Deci Rays sau Shanks , voi faceti treaba. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
toRqq
Administrator
toRqq


Mesaje : 1003
Varsta : 31
Localizare : Craiova

Zona de vacanta a staff-ului Empty
MesajSubiect: Re: Zona de vacanta a staff-ului   Zona de vacanta a staff-ului EmptyJoi Iun 10, 2010 8:43 pm

unde in vacanta pleci ? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
toRqq
Administrator
toRqq


Mesaje : 1003
Varsta : 31
Localizare : Craiova

Zona de vacanta a staff-ului Empty
MesajSubiect: Re: Zona de vacanta a staff-ului   Zona de vacanta a staff-ului EmptyVin Iul 23, 2010 3:28 am

o saptamana de costinesti,take care...si nu uitati ca mai avem 2 sarbatoriti luna asta
Sus In jos
Tequila
Brutal Legend
Brutal Legend
Tequila


Mesaje : 2433
Localizare : Suceava

Zona de vacanta a staff-ului Empty
MesajSubiect: Re: Zona de vacanta a staff-ului   Zona de vacanta a staff-ului EmptyVin Iul 23, 2010 3:40 am

Ok! Happy holiday!
Sus In jos
toRqq
Administrator
toRqq


Mesaje : 1003
Varsta : 31
Localizare : Craiova

Zona de vacanta a staff-ului Empty
MesajSubiect: Re: Zona de vacanta a staff-ului   Zona de vacanta a staff-ului EmptyVin Iul 23, 2010 3:43 am

mersi mersi [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Continut sponsorizat





Zona de vacanta a staff-ului Empty
MesajSubiect: Re: Zona de vacanta a staff-ului   Zona de vacanta a staff-ului Empty

Sus In jos
 
Zona de vacanta a staff-ului
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Schimbarea username-ului
» Staff-ul Forumului Mybrute

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Forum & Zona administrativă :: Stiri şi Anunţuri-
Mergi direct la: