Bine ati venit pe comunitatea MyBrute Romania. Aici poti afla ceea ce nu sti si mai mult de atat. INREGISTREAZA-TE!


Bine ati venit pe comunitatea MyBrute Romania. Aici poti afla ceea ce nu sti si mai mult de atat. INREGISTREAZA-TE!


Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 ajutatima sa cresc si eu lv dau inapoi

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
pasarika93
Padawan
Padawan



Mesaje : 2
Varsta : 30
Localizare : tg-jiu

ajutatima sa cresc si eu lv dau inapoi Empty
MesajSubiect: ajutatima sa cresc si eu lv dau inapoi   ajutatima sa cresc si eu lv dau inapoi EmptySam Apr 30, 2011 7:21 pm

dau inapoi pupil
Sus In jos
codrutz11031994
Moderator
codrutz11031994


Mesaje : 1483
Varsta : 30
Localizare : Pitesti

ajutatima sa cresc si eu lv dau inapoi Empty
MesajSubiect: Re: ajutatima sa cresc si eu lv dau inapoi   ajutatima sa cresc si eu lv dau inapoi EmptyDum Mai 01, 2011 2:54 am

intai bine ar fii sa te prezinti si apoi sa pui link-ul brutei tale ca sa te putem ajuta
Sus In jos
pasarika93
Padawan
Padawan



Mesaje : 2
Varsta : 30
Localizare : tg-jiu

ajutatima sa cresc si eu lv dau inapoi Empty
MesajSubiect: Re: ajutatima sa cresc si eu lv dau inapoi   ajutatima sa cresc si eu lv dau inapoi EmptyLun Mai 02, 2011 3:51 am

sall scz sunt nou sunt kata si vreau si eu sa cresc lv daka ma ajutati va ajut si eu
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
codrutz11031994
Moderator
codrutz11031994


Mesaje : 1483
Varsta : 30
Localizare : Pitesti

ajutatima sa cresc si eu lv dau inapoi Empty
MesajSubiect: Re: ajutatima sa cresc si eu lv dau inapoi   ajutatima sa cresc si eu lv dau inapoi EmptyLun Mai 02, 2011 1:43 pm

ma refeream sa te prezinti aici: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
si te-as ruga sa renunti la limajul de chat
Sus In jos
Continut sponsorizat





ajutatima sa cresc si eu lv dau inapoi Empty
MesajSubiect: Re: ajutatima sa cresc si eu lv dau inapoi   ajutatima sa cresc si eu lv dau inapoi Empty

Sus In jos
 
ajutatima sa cresc si eu lv dau inapoi
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» VA ROG UN PUPIL! DAU INAPOI
» Un pupil :D dau inapoi

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Bruta mea :: Dojo-ul-
Mergi direct la: