Bine ati venit pe comunitatea MyBrute Romania. Aici poti afla ceea ce nu sti si mai mult de atat. INREGISTREAZA-TE!


Bine ati venit pe comunitatea MyBrute Romania. Aici poti afla ceea ce nu sti si mai mult de atat. INREGISTREAZA-TE!


Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 The world hardest game

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Spore26
Padawan
Padawan
Spore26


Mesaje : 21
Varsta : 30
Localizare : Targoviste

The world hardest game Empty
MesajSubiect: The world hardest game   The world hardest game EmptySam Noi 13, 2010 9:33 pm

asta e numele jocului... eu unu mi-am pierdut destule ore reusind intr-un final sa ajung la lvl 26 dar mai departe nu cred ca pot trece niciodata link ! e in sigul meu! va provoc sa aratati scrrenuri cu cat de departe ati ajuns voi

The world hardest game Stupidgame-1

Sus In jos
toRqq
Administrator
toRqq


Mesaje : 1003
Varsta : 31
Localizare : Craiova

The world hardest game Empty
MesajSubiect: Re: The world hardest game   The world hardest game EmptySam Noi 13, 2010 9:43 pm

Mihai..este important pentru tine sa citesti,sa respecti si sa aplici regulamentul.
Exista deja un topic identic cu al tau aici..foloseste search data viitoare cand vrei sa deschizi un topic
Sus In jos
 
The world hardest game
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» The question Game
»  A guide for all the Weapons, Supers, Specialities, and Pets in the game

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: In General :: Trash-
Mergi direct la: